OSP Tarnów poinformowało o groźnym pożarze domu jednorodzinnego w gminie Stoszowice. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

„W poniedziałek 9 stycznia po godzinie 14.30 doszło do pożaru domu jednorodzinnego w Grodziszczu w gminie Stoszowice, w której nasza jednostka także udzielała pomocy. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Prawdopodobnie pożar rozpoczął się od pomieszczenia, gdzie przechowywany jest opał. Z pożarem zmagało się kilka zastępów straży pożarnej.” – informuje OSP Tarnów

http://www.tarnow.polskiportal.info/wp-content/uploads/2017/02/fire-1667160_1280.jpghttp://www.tarnow.polskiportal.info/wp-content/uploads/2017/02/fire-1667160_1280-150x150.jpgtarnowppNewsPolicyjniOSP Tarnów poinformowało o groźnym pożarze domu jednorodzinnego w gminie Stoszowice. Na szczęście nikt nie ucierpiał. 'W poniedziałek 9 stycznia po godzinie 14.30 doszło do pożaru domu jednorodzinnego w Grodziszczu w gminie Stoszowice, w której nasza jednostka także udzielała pomocy. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Prawdopodobnie pożar rozpoczął się od pomieszczenia,...Informacje i wiadomości z Tarnowa i okolic