Jak informuje magistrat, Miasto Tarnów i Gmina Tarnów uzgodniło wspólnie trasę przebiegu tzw. obwodnicy wschodniej Tarnowa, która została uwzględniona we wniosku.

Urzędy doszły do porozumienia i wskazały tzw. trasę „niebieską”, która biegnie po granicy administracyjnej miasta. Teraz wspólne stanowisko przesłane zostanie do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. Możemy zatem się spodziewać szybszej realizacji zadania.

Jak informuje  Jacek Gryga – dyrektor krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, realny termin uruchomienia odcinka autostrady z Tarnowa do Dębicy to trzeci kwartał bieżącego roku.

 

http://www.tarnow.polskiportal.info/wp-content/uploads/2014/01/TOP_1120_imagelarge_large.jpghttp://www.tarnow.polskiportal.info/wp-content/uploads/2014/01/TOP_1120_imagelarge_large-150x150.jpgtarnowppWydarzeniaJak informuje magistrat, Miasto Tarnów i Gmina Tarnów uzgodniło wspólnie trasę przebiegu tzw. obwodnicy wschodniej Tarnowa, która została uwzględniona we wniosku. Urzędy doszły do porozumienia i wskazały tzw. trasę „niebieską”, która biegnie po granicy administracyjnej miasta. Teraz wspólne stanowisko przesłane zostanie do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. Możemy zatem się spodziewać...Informacje i wiadomości z Tarnowa i okolic