ferie

Już na dniach rozpoczynają się ferie zimowe dla województwa małopolskiego. Urząd Miasta Tarnowa przedstawił program wydarzeń rekreacyjno-sportowych przygotowanych na tegoroczne ferie zimowe organizowanych na terenie miasta Tarnowa.

Organizatorami tych wydarzeń jest: Urząd Miasta, Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Pałac Młodzieży oraz trzynaście stowarzyszeń sportowych i klubów.

Jak informuje magistrat szacuje się, iż w tegorocznych zajęciach weźmie udział ok. 15 tysięcy uczestników a inicjatywa pochłonie 94 tysięcy złotych zabezpieczonych na ten cel w budżecie miasta.

Program zajęć znajduje się [tutaj]

 

tarnowppInformacjeWydarzeniaferie,program,zajęciaJuż na dniach rozpoczynają się ferie zimowe dla województwa małopolskiego. Urząd Miasta Tarnowa przedstawił program wydarzeń rekreacyjno-sportowych przygotowanych na tegoroczne ferie zimowe organizowanych na terenie miasta Tarnowa. Organizatorami tych wydarzeń jest: Urząd Miasta, Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Pałac Młodzieży oraz trzynaście stowarzyszeń sportowych i klubów. Jak informuje magistrat szacuje się, iż w...Informacje i wiadomości z Tarnowa i okolic