szachySukces Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie na Akademickich Mistrzostwach Polski 2013/2014 w szachach, które odbyły się w dniach 17 – 19 stycznia w Katowicach. Szkolna reprezentacja, składająca się ze studentów, z powodzeniem rywalizowała w Katowicach z przedstawicielami szkół wyższych z całej Polski.

Tarnowscy studenci, którzy debiutowali na tej imprezie w tamtym roku, ukończyli swoje zmagania na 23. pozycji co dało im najlepszy wynik w kategorii uczelni jaką jest PWSZ. Byli lepsi niż PWSZ w Pile (25. miejsce), PWSZ w Nysie (28. miejsce) oraz PWSZ w Lesznie (31).

W tyle także zostały m.in. Uniwersytet Rzeszowski i Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

 

tarnowppSportszachySukces Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie na Akademickich Mistrzostwach Polski 2013/2014 w szachach, które odbyły się w dniach 17 – 19 stycznia w Katowicach. Szkolna reprezentacja, składająca się ze studentów, z powodzeniem rywalizowała w Katowicach z przedstawicielami szkół wyższych z całej Polski. Tarnowscy studenci, którzy debiutowali na tej imprezie w...Informacje i wiadomości z Tarnowa i okolic